זה היה באוויר זמן רב, ולאחר שהתלבטתם ומשכתם זמן, נפלה ההחלטה: הולכים לקנות רהיטים חדשים. אז אחרי שההחלטה התקבלה, החלטתם לא להתפשר בנושא, ולחפש רהיטים שוברי שגרה, מסקרנים, כאלה שלא ניתן יהיה להתעלם מהם. או בקיצור, לא עוד רהיט שנמצא באין ספור בתים אחרים, אלא משהו עם סגנון ייחודי ומקורי, שיעניק לחלל בו הוא ימוקם מראה מרענן ואקסקלוסיבי. אם אתם מחפשים לשבור את השגרה עם רהיט ייחודי, רהיטים משולבים, המשלבים עץ עם ברזל, יספקו עבורכם את הסחורה.

מהם רהיטים משולבים?

רהיטים משולבים הם בעלי מראה ייחודי, המשלב בין החמימות של העץ והפונקציונליות והמודרניות של המתכת. יצירתם של רהיטים משולבים רהיטים משולביםהינה מלאכה מורכבת, והדבר מתבטא במראה שלהם. היות ומדובר ברהיטים שמשלבים אלמנטים שונים, הם לרוב מיוצרים במגע אישי ובעבודת יד, על ידי מעצבים המתמחים בסוג ספציפי זה של עבודות.

המגע האישי ועבודת היד של המעצבים המוכשרים מעניק לרהיטים המשולבים מראה עיצובי מלא השראה. הרהיטים יהיו לרוב באיכות וברמת גימור מהגבוהות שיש, ולעיתים גם עם טאצ' אומנותי מסקרן, שיהפוך את החלל שהוא נמצא בו באופן אוטומטי למעוצב ומסוגנן.

יתרה מכך, רהיטים משולבים מאפשרים לכם ליהנות מהיתרונות של רהיטי עץ מלא ורהיטים מברזל. עץ מלא ופראי נחשב כחומר גלם חזק ועמיד מאוד, שאינו מתפרק גם לאחר שנים רבות, וגם לאחר פירוק והרכבת הרהיט. רהיטי עץ מלא ופראי גם נחשבים ידידותיים יותר לסביבה והם אינם מכילים חומרים רעילים שונים כמו רהיטים תעשייתים. יתרה מזאת, המראה של עץ מלא, כמו יין טוב, רק משתבח עם השנים, ומראה של עץ שהתיישן לעיתים גם יפה יותר ממראה של עץ חדש.

למה לבחור ברהיטים משולבים?

בדומה לרהיטי עץ מלא ופראי, גם רהיטי ברזל נחשבים כרהיטים חזקים ובעלי עמידות גבוהה. הם אינם מתקלפים, ואינם מתעקמים בקלות כמו רהיטים מאלומניום למשל, שהיא מתכת חלשה יחסית, שהבלאי בה גבוה. כך, רהיטים משולבים יחזיקו מעמד זמן רב, ולא יתעקמו או יתבלו כמו רהיטים העשויים ממתכות קלות שונות ומעץ סינטטי.

רהיטים משולבים מעץ וברזל אינם מכילים פלסטיק או חומרים סינטטיים אחרים. הם מיוצרים לרוב מברזל אשר הפקתו אינה מסובכת במיוחד, ולרוב הם אף עשויים מברזל ממוחזר. פסולת ברזלית שכבר אין בה שימוש מותכת במפעלי פלדה שונים ,המתכת מותכת בתנורים ולאחר מכן ניתן לעצבה בקלות, ולהפוך אותה למוצרים חדשים ומלאי השראה בסטודיו של מעצבי רהיטים שונים, ישנם גם רהיטים שבהם ניתנו חיים חדשים לברזלים ישנים והם מתפקדים בייעודם החדש בצורה יפייפיה כחלק טבעי ברהיט אותם הם משרתים. תהילך יצירתם של רהיטים משולבים תורם אם כן במידת מה לשמירה על הסביבה, להפחתת כמות הפסולת בעולם ותורם למאזן האקולוגי בכדור הארץ.

רהיטי עץ משולביםרהיטים משולבים – עזרה לאיכות הסביבה!

לרהיטי עץ משולבים תרומה רבה לאיכות הסביבה על ידי מחזור של מתכות, מודעות סביבתית היא לא הסיבה העיקרית לבחירה ברהיטים משולבים. הסיבה העיקרית לבחירה בהם היא המראה שובה העין שלהם, וכמובן האווירה הייחודית שהם משרים בבית. כמובן שמודעות סביבתית היא סיבה חשובה וכדאי להתייחס אליה כאשר קונים רהיט עץ משולב.

האלמנט של העץ מעניק אווירה חמימה ונינוחה בבית. כמו כן, העץ המלא מעניק מראה יוקרתי לרהיטים, ובשילוב עם עיצוב נכון יכול להוות שידרוג אמיתי לביתכם. כאשר המראה היוקרתי והחמים של העץ המלא משתלב בטבעיות עם מתכת ממוחזרת, אנו מקבלים כבר פריט ריהוט ייחודי ואיכותי ביותר, עמיד לאורך זמן, שמשלב בין סגנונות שונים. השילוב בין העץ והמתכת המעובדים בעבודת יד הופך את הרהיטים המשולבים לפריטי ריהוט מרשימים שיגררו מהמכרים שלכם קריאות התפעלות, ויעזרו גם לשמור על הסביבה.

את כל הרהיטים הללו ועוד אנחנו מצאנו בדף הפייסבוק של חברה מקצועית אשר מתמחה בייצור רהיטים משולבים, מומלץ להיכנס לדף הפייסבוק שלהם ולראות מה אתם יכולים להוסיף לביתכם. כנסו עכשיו!