בניית פרגולת עץ לפני הקיץ

אין ספק שבניית פרגולת עץ בחצר הבית היא אחת מתוספות הבנייה הפופולאריות ביותר שהתרגלנו לראות. העובדה שאנו חיים במדינה חמה, בה ימים רבים בהם השמש יוקדת עלינו, תורמת רבות לכך שבבתים פרטיים ואף בדירות אנו עדים ליותר ויותר פרגולות בחצרות ובמרפסות. ישנו מגוון רב של פרגולות עץ כאשר הסגנונות משתנים גם בהתאם לעובי הקורות אותם אנו בוחרים, אך בעיקר בהתאם לסוג העץ כאשר לסוגי עץ שונים טקסטורות שונות ומגוונות. גוון העץ נע מהגוון הטבעי שלIMG_7921 סוג העץ הנבחר ועד לכל צבע שהלקוח רוצה.

הדבר מקנה לנו גמישות רבה בתכנון הפרגולה היות ואנו יכולים להתאים את הפרגולה לסגנון העיצובי של הבית שלנו, לרהיטים הנמצאים בבית ובחצר ואף לגינה עצמה. העובדה שיש לנו פרגולה בגינה לא רק נותנת לנו אלמנט עיצובי נוסף, אלא גם מקנה לנו פינת נוי בחצר הבית בה אנו יכולים לשבת עם הילדים ולשחק איתם בשעות הצהריים החמות, מאפשרת לנו לשבת לאכול ארוחת בוקר בחיק המשפחה בימים בהם יש מזג אוויר נאה מבלי שנסבול מהחום וכמובן לארח כמות גדולה של אנשים תחת כיפת השמיים בתנאים נוחים.

מדוע כדאי להתקין פרגולת עץ דווקא עכשיו?

עונת הקיץ בפתח ובשבועות האחרונים אנחנו מרגישים שהיא מתדפקת על דלתנו עם עליית הטמפרטורות והשמש החמה, ואין זמן מתאים יותר לבנות פרגולה בחצר ביתנו מאשר שנייה לפני עונת הקיץ. ראשית כל לאור העובדה שברגע שבו תהיה לנו פרגולה בחצר, נוכל לשבת בה בימי הקיץ ולהנות ממנה גם כאשר השמש חזקה.

מעבר לכך, היות ובתקופת הקיץ העומס על מתקיני הפרגולות ומחסני העצים רק גדל וקשה מאוד לתאם התקנת פרגולה בעונה החמה, היות ואז כולם נזכרים שהם צריכים פרגולה. לכן, אנו ממליצים לכם להקדים עבודות עץאת עונת הקיץ ולהכנס אליה כאשר החצר שלכם מאובזרת בפרגולת עץ. לא רק שתהנו מאלמנט עיצובי מרהיב בחצר הבית שלכם, אלא גם תוכלו לארח אורחים בחצר ביתכם בחודשים יולי אוגוסט מבלי שהשמש תפריע לכם או לאורחים שלכם. מדובר בפתרון הצללה אופטימלי והיום הפרגולות המוצעות בשוק מותאמות באופן ספיציפי לצרכים שלכם.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *