שולחן אוכל מעץ

תוכן עניינים

יותר אנשים מחפשים להכניס לביתם שולחן אוכל מעץ מלא בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות שהרבה אנשים בוחרים להוסיף טבע לבתים שלהם ובחירה בשולחן עץ ייחודי היא דרך מצוינת לעשות זאת.

שולחנות אוכל מעץ בעבודת יד מתוכננים ומעוצבים אחד אחד. שולחן בעבודת יד מיוצר לפי הבקשה של הלקוח, לדעתנו זה השולחן שהכי מתאים להשקיע בו כשולחן אוכל מעץ. אנו ממליצים להשקיע בשולחן אוכל מעץ מלא בגלל ששולחנות אלהשולחן מעץ מלא מחזיקים הרבה מאוד שנים, לעומת שולחן סטנדרט שבהרבה מקרים נזרק אחרי שנה עד שנתיים.

שולחנות אוכל מעץ נותנים תוספת מיוחדת לארוחות המשותפות שלכם, אם אתם רוצים תחושה של טבע אז זו אחת הדרכים שבהן תוכלו להשיג זאת. אנחנו לא יכולים לדמיין את הבית שלנו בלי שולחן אוכל מעץ ואנחנו חושבים שכל אחד צריך להחזיק לפחות שולחן עץ מלא אחד בבית שלו כי הם מכניסים את הטבע פנימה וגורמים להכל להיראות טוב יותר.

שולחן עץ סטנדרטי לעומת שולחן עץ בעבודת יד

אנו יודעים שבחירת שולחן סטנדרטי תהיה זולה יותר בטווח הקצר, אך צריך לזכור ששולחנות עץ סטנדרטיים מוחלפיםשולחן אוכל מעץ מלא בתדירות גבוהה יותר מאשר שולחן עץ בעבודת יד.

לעומת זאת שולחן אוכל מעץ בעבודת יד יעניק לחדר האוכל שלך פרספקטיבה חדשה נהדרת, ככל שהשולחן יהיה ייחודי יותר ככה הוא יתפוס את העין יותר. שולחן מעץ בעבודת יד הוא מיוחד וייחודי מפני שאין אפשרות לייצר עוד אחד שיהיה בדיוק אותו דבר, לא משנה כמה תנסו.

במידה והמטרה המרכזית של רכישת שולחן אוכל היא פונקציונלית, לדוגמא משפחה גדולה אשר רוצה שולחן גדול בדרך כלל נמליץ ללכת על שולחן יותר סטנדרטי.

ישנם אפשרויות עיצוב בלתי מוגבלות עבור שולחנות אוכל מעץ מלא, אתה יכול לבחור את זה שמתאים ביותר לחדר האוכל שלך או שאתה יכול לעצב יחד עם בעל המקצוע שולחן עץ ייחודי לפי בקשה. תהליך זה בניית שולחן בעיצוב אישי הוא בדרך כלל ארוך יותר ודורש גם מהלקוח וגם מבעל העסק יותר זמן וכדאי להיות מוכן לזה.

בסופו של דבר הכל תלוי בך אבל אנחנו ממליצים על שולחנות אוכל מעץ בעבודת יד כי הם ייחודיים ולכל פלטת עץ יש את הסיפור שלה והצורה שלה.

שולחנות אוכל מעץ הם הבחירה הטובה ביותר אם אתה רוצה תחושת טבע בתוך הבית, הם נראים נהדר ומכניסים חיים לכל חדר שבו הם מונחים (אם תכנסו לחדר ריק עם שולחן נהר מעוצב תבינו את מה שהשולחן נותן לחדר).

חדרי אוכל עם שולחנות אוכל מעץ נראים פנטסטיים והופכים את החדר למשהו מיוחד ואחר לעומת מה שהיה לפני כן.

שולחן אוכל עגול מעץ

שולחן אוכל עגול מעץ הוא ייחודי מאוד, במיוחד בישראל קשה מאוד להשיג פלטות עגולות לא מודבקות. במרבית המקרים ילקחושולחן אוכל מעץ שתי פלטות עץ יודבקו ויחתכו לצורה עגולה.

יש הרבה יתרונות בשולחנות אוכל עגולים, גם מבחינת מקומות ישיבה וגם מבחינת המקום שהשולחן יתפוס בחדר. צורה עגולה גורמת לחדר האוכל להיראות מיוחד יותר.

שולחנות אוכל מעץ הם תוספת מושלמת לחלל האוכל שלך, בסביבה רשמית או לא רשמית. הם מוסיפים מגע של יופי טבעי ומוסיפים חמימות לכל חדר. שולחנות אוכל מעץ מציעים לא רק סגנון מסורתי אלא יכולים להיות גם מודרניים ושיקיים עם תוספת של מאפייני עיצוב עכשוויים כמו רגלי מתכת חלקות.

יש משפחות שמעדיפות שולחנות מטבח מעץ מכיוון שהם עמידים יותר והחומר רב תכליתי יותר.

כיצד לבחור שולחן אוכל מעץ

בחירת שולחן אוכל מעץ היא פשוטה ודומה לדרך שבה בוחרים שולחן עץ לסלון או לכל מקום אחר בבית.

הדבר הראשון שתצטרכו לבחור הוא את העיצוב של השולחן – לעומת שולחן סלון שבו חשוב מאוד להחליט על מטרת השולחן,שולחן אוכל קטן מטרת שולחן אוכל מעץ היא ידועה מראש ומה שתצטרכו להחליט זה כמה להשקיע בעיצוב. במהלך בחירת העיצוב והרעיונות מומלץ להסתכל על אתרים אמריקאיים ולקבל השראה מפינטרסט ( לאמריקאים יש בתים מאוד גדולים ופלטות עץ מאוד מרשימות).

הדבר הבא שתצטרכו לבחור הוא את צורת שולחן האוכל – האם אתם רוצים שולחן עגול, שולחן מלבני או שאפילו שולחן בצורת ריבוע מפלטה יפה עם קצוות בלתי גזומים.

גודל השולחן – גודל השולחן נקבע לפי המיקום שבו הוא הולך להיות מונח וכמובן על פי כמות האנשים שהולכים לשבת ביחד על השולחן.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
small_c_popup.png

צרו איתנו קשר